Sikla jest od 50-ciu lat jednym z wiodących europejskich specjalistów od systemów mocowań zarówno w budownictwie jak i w przemyśle.

Firma jest kompetentnym partnerem w zakresie technicznego wyposażania budynków w mocowania do instalacji użytkowych oraz specjalistą w mocowaniu instalacji przemysłowych.

Sprzedaje innowacyjne systemy mocujące, odpowiadające najwyższym wymaganiom w zakresie jakości oraz oferuje prosty i szybki montaż, gwarantujący ogromną oszczędność czasu

Sikla Polska Sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu o ugruntowanej rynkowej pozycji, a polski zespół specjalistów to zaangażowana i pełna pasji grupa profesjonalistów z przyzwoitym balansem między pracą a życiem osobistym.

Regionalny Kierownik Sprzedaży Przemysłowej

Miejsce pracy: województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie (Region wschód)

 Obowiązki:

  • Generowanie obrotu ze sprzedaży produktów klientom z branży budowlanej na obsługiwanym terenie
  • Współpraca przy planowaniu obrotu miesięcznego ze sprzedaży Działu Sprzedaży Przemysłowej
  • Przeprowadzanie prezentacji produktowych u klientów przemysłowych
  • Zdobywanie zapytań do projektów, prezentacja oferty u klientów
  • Prowadzenie negocjacji z klientami na zasadach uzgodnionych z Kierownikiem Działu
  • Opieka nad realizacją projektu na miejscu budowy, doraźne doradztwo dla klientów
  • Gromadzenie informacji dotyczących rozwoju rynku

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność obsługi programów z Pakietu Office, mile widziana podstawowa umiejętność obsługi AutoCad
  • komunikatywność, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • zacięcie handlowe, umiejętność prowadzenia negocjacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą sprzedażową i posprzedażową klienta lub doradztwem technicznym
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • zadaniowy system czasu pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kompetencji handlowych i technicznych,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe i opieki medycznej