Sikla jest od 50-ciu lat jednym z wiodących europejskich oferentów profesjonalnych systemów mocujących stosowanych  zarówno w budownictwie ogólnym jak i przemysłowym.

Należymy do międzynarodowego austriackiego koncernu o ugruntowanej rynkowej pozycji, a polski zespół to zaangażowana grupa ludzi z dobrą atmosferą pracy i przyzwoitym balansem między życiem zawodowym i osobistym. Sprzedajemy systemy mocujące najwyższej klasy.

Projektant / Asystent Projektanta

Miejsce pracy -  Jelenia Góra + praca zdalna

 Obowiązki:

  • sporządzanie rysunków 2D
  • sporządzanie zestawień materiałowych
  • modelowanie 3D/BIM na podstawie wytycznych

Oczekujemy:

  • znajomości oprogramowania Autodesk AutoCAd
  • znajomości podstaw branży budowlanej
  • zaangażowania i chęci nauki

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość oprogramowania Autodesk Revit, NavisWorks, lub innych
  • znajomość oprogramowania Bentley Microstacion

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat w ugruntowanej firmie należącej do międzynarodowego holdingu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego podczas prac nad największymi inwestycjami w kraju i Europie
  • coroczne imprezy integracyjne dla pracowników
  • dodatkowe pakiety ubezpieczeniowę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów
  • liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie

Twoja osoba kontaktowa: Eliza Słaboń