Sikla jest od 50-ciu lat jednym z wiodących europejskich specjalistów od systemów mocowań zarówno w budownictwie jak i w przemyśle.

Firma jest kompetentnym partnerem w zakresie technicznego wyposażania budynków w mocowania do instalacji użytkowych oraz specjalistą w mocowaniu instalacji przemysłowych.

Sprzedaje innowacyjne systemy mocujące, odpowiadające najwyższym wymaganiom w zakresie jakości oraz oferuje prosty i szybki montaż, gwarantujący ogromną oszczędność czasu

Sikla Polska Sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu o ugruntowanej rynkowej pozycji, a polski zespół specjalistów to zaangażowana i pełna pasji grupa profesjonalistów z przyzwoitym balansem między pracą a życiem osobistym.

Projektant/ asystent projektanta

Miejsce pracy: Jelenia Góra, siedziba firmy

Obowiązki na rekrutowanym stanowisku:

  • sporządzanie rysunków 2D
  • sporządzanie zestawień materiałowych
  • modelowanie 3D/BIM na podstawie wytycznych

Oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu budownictwo
  • znajomości oprogramowania Autodesk AutoCAd
  • znajomości podstaw branży budowlanej
  • zaangażowania i chęci nauki

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość oprogramowania Autodesk Revit, NavisWorks, lub innych
  • znajomość oprogramowania Bentley Microstacion

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat w ugruntowanej firmie należącej do międzynarodowego holdingu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego podczas prac nad największymi inwestycjami w kraju i Europie
  • coroczne imprezy integracyjne dla pracowników
  • dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów
  • liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie