Sikla jest od 50-ciu lat jednym z wiodących europejskich oferentów profesjonalnych systemów mocujących stosowanych  zarówno w budownictwie ogólnym jak i przemysłowym.

Należymy do międzynarodowego austriackiego koncernu o ugruntowanej rynkowej pozycji, a polski zespół to zaangażowana grupa ludzi z dobrą atmosferą pracy i przyzwoitym balansem między życiem zawodowym i osobistym. Sprzedajemy systemy mocujące najwyższej klasy.

 Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

Nr referencyjny: Region Zachód

 Obowiązki:

  • generowanie obrotu ze sprzedaży z klientami z branży  na podległym  terenie
  • współpraca  przy planowaniu obrotu miesięcznego ze sprzedaży dla Działu Sprzedaży
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych u klientów
  • zdobywanie zapytań do projektów, prezentacja i monitorowanie ofert złożonych u klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami w ramach uzgodnionych z Kierownikiem Działu
  • opieka nad realizacją projektu na miejscu budowy, doraźne doradztwo

Wymagania:

  • wykształcenie  średnie lub wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność obsługi programów z Pakietu Office
  • znajomość przebiegu procesów  inwestycyjnych
  • komunikatywność, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • otwartość na wiedzę,  zacięcie handlowe i doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą sprzedażową i posprzedażową klienta lub doradztwem technicznym
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do pracy w terenie przez większość  czasu pracy

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagradzania, na podstawie umowy o pracę,
  • rozsądny styl zarządzania,
  • rozwój wiedzy i kompetencji w oparciu o przyjazny zespół handlowy,
  • dobrą atmosferę pracy
  • oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy włączając w to samochód służbowy
  • coroczne imprezy pracownicze
  • dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe i opieki medycznej

Twoja osoba kontaktowa: Radosław Szaran