Od ponad 50 lat Sikla jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie systemów mocowań, a nasze produkty używane są w ponad 40 krajach na całym świecie.

Oferta Sikla skupia się na dostarczaniu wysokiej klasy systemów zamocowań, w tym profili, szyn oraz innych elementów montażowych. W asortymencie znaleźć można zarówno proste komponenty mocujące, jak i złożone rozwiązania systemowe i produkty specjalistyczne. Naszym Klientom zapewniamy szeroki asortyment mocowań, które znajdują zastosowanie w różnych projektach.

Nasze konstrukcje spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, a także pozwalają na przeprowadzenie szybkiego oraz prostego montażu. Projektujemy, doradzamy oraz wprowadzamy oszczędności na inwestycjach naszych Klientów.

Motorem naszej pracy jest innowacja i dopasowanie się do potrzeb Klienta, aby zapewnić mu łatwiejszą i wydajniejszą pracę.

Jesteśmy Firmą w której szacunek do drugiego człowieka stawiamy na pierwszym miejscu.

Takie podejście zachęca do innowacyjnego myślenia oraz nowych i ciekawych pomysłów. Ponad 650 pracowników w 24 lokalizacjach to nasza podstawa i nasz najważniejszy kapitał.

 Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: województwa – świętokrzyskie i łódzkie

 Obowiązki:

  • Generowanie obrotu ze sprzedaży produktów klientom z branży budowlanej na obsługiwanym terenie.
  • Współpraca przy planowaniu obrotu miesięcznego ze sprzedaży.
  • Gromadzenie informacji dotyczących rozwoju rynku.
  • Zdobywanie zapytań do projektów, prezentacja oferty u klientów.
  • Przeprowadzanie prezentacji produktowych u klientów przemysłowych.
  • Prowadzenie negocjacji z klientami na zasadach uzgodnionych z Kierownikiem Działu.
  • Opieka nad realizacją projektu na miejscu budowy.
  • Doradztwo techniczne dla klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze klientów branży budowlanej (technicznej),
  • doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, inwestorami i podwykonawcami z branży budowlanej (technicznej),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość procesów inwestycyjnych w budownictwie,
  • komunikatywność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą sprzedażową i posprzedażową klienta lub doradztwem technicznym,
  • prawo jazdy kategorii B, gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zadaniowy system czasu pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kompetencji handlowych i technicznych w ramach programów rozwojowych i szkoleń zawodowych,
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe i opieki medycznej.